TAMIYA 1:14 MAN TGX 26.540 6x4, lakovaný modrý, KIT

Cena
365 €

Štandardná cena
520 €

Ušetríte
30% (155 €)

Výrobca
TAMIYA

Kód produktu
56370

Skladom na predajni
ks

Ťahač TGX 26.540 6x4 XLX od spoločnosti MAN, známy aj ako transportér ktoré dnes používajú tímy F1, získal ocenenie „Nákladné vozidlo roka 2008“. Tento ocenený nákladný automobil je reprodukovaný ako elektrický R/C model v mierke 1/14. Model má rebríkový rámový podvozok s hliníkovými kanálmi, odpruženie s kovovými listovými pružinami a trecími tlmičmi a zadné nápravy vybavené diferenciálmi. Toto nákladné vozidlo s realistickou mierkou dodávajú časti, ktoré sú vybavené dvoma druhmi pokovovania a kovovými prelismi, ktoré krásne zobrazujú detaily, ako je emblém prednej masky. Okrem toho je podvozok vybavený 3-stupňovou prevodovkou, ktorá umožňuje radenie prevodových stupňov počas jazdy prostredníctvom 4-kanálového vysielača, pričom zvukové a svetelné činnosti reprodukuje samostatne predávaná jednotka Multi-Function Control (MFC-01).
Táto verzia MAN TGX je skvelá pre tých, ktorí nemajú čas alebo dôveru pri lakovaní svojej súpravy, pretože časti kabíny vylisované v modrej farbe sú vopred lakované svetlou modrou TAMIYA TS-54.

• Montážný KIT R/C modelu v mierke 1/14. Dĺžka: 526 mm, šírka: 193 mm, výška: 301 mm.
• Časti kabíny, F, H, K, M a CC sú vylisované v modrej farbe a vopred lakované svetlou modrou metalízou (TS-54).
• Podvozok s rebríkovým rámom obsahuje hliníkové kanály, odpruženie s kovovými listovými pružinami a trecími tlmičmi a zadné nápravy sú vybavené diferenciálmi.
• 3-rýchlostnú prevodovku je možné ovládať, aby bolo možné radiť cez 4-kanálový R/C vysielač.
• Rovnako ako skutočné vozidlo, aj tento model sa dodáva s veľkými zakrivenými bočnými zrkadlami, ktoré majú dve zrkadlové plochy.
• Súčasťou sú pokovované diely, ktoré zobrazujú gravírovanie MAN EURO 5 a pravý/ľavý stupienok.
• Kovové prelisy tiež vytvárajú logo MAN/emblém leva na prednej maske a logá TGX 26.540 na oboch dverách.
• Multifunkčná riadiaca jednotka (MFC-03, predáva sa samostatne) ponúka ovládanie svetla, zvuku a vibrácií. Zabudovaný ESC umožňuje jazdu nízkou rýchlosťou a umožňuje pripojenie k prívesu.
• Vyžaduje: 4-kanálové rádio Tamiya Attack, servoriadenie, ESC, 7,2 V batériu a nabíjačku batérií.