TAMIYA 1:10 Ford Bronco 2021 CC-02, KIT

-33%
Cena
199 €

Štandardná cena
295 €

Ušetríte
33% (96 €)

Výrobca
TAMIYA

Kód produktu
58705

Skladom na predajni
ks

Ford Bronco sa predáva od roku 1966 a Ford Bronco 2021 bol s veľkým očakávaním ohlásený ako model šiestej generácie začiatkom roku 2021, 25 rokov od uvedenia poslednej generácie.

Dizajnérsky tím Tamiya sa rozhodol dať R/C nadšencom repliku najlepšieho variantu Bronco tejto novej generácie. Montážna súprava modelu R/C zobrazuje 2-dverový špičkový model First Edition. First Edition Bronco SUV je skonštruované pre tých, ktorí trpezlivo čakali na návrat legendy. Prvá edícia je nabité Bronco spájajúce najlepšie diely zo všetkých sérií Bronco. Prvá edícia Broncos využíva mechaniku Badlands, interiér Outer Banks a exteriér Wildtraku na vytvorenie dokonalého Bronca! Verzia Tamiya sedí na vrchu podvozku CC-02 pre schopnú a zábavnú R/C jazdu na trailoch!

CC-02 Podvozok - Off Road, Evolved
Rebríkový rám podvozku CC-02, navrhnutý pre širokú škálu terénnych scén vrátane skalnatého terénu, je inšpirovaný vozidlami plnej veľkosti a je základom pre jeho vynikajúcu odolnosť. Usporiadanie 4WD využíva motor pozdĺžne za prednou nápravou s oddelenou prevodovkou a rozdeľovacou skriňou a hnacími hriadeľmi prenášajúcimi výkon na predné a zadné diferenciály. Vpredu aj vzadu je použité štvorprvkové tuhé odpruženie s olejovými tlmičmi CVA pre všestranné ovládanie, dokonca aj na zložitých skalných úsekoch. Tento model je dodávaný s 12-lúčovými čiernymi kolesami a polopneumatickými gumenými pneumatikami.

• Montážna sada R/C modelu v mierke 1/10. Dĺžka: 447 mm, šírka: 204 mm, výška: 233 mm. Rázvor: 252 mm (stredný).
• 1,2 mm hrubé polykarbonátové telo.
• Obsahuje PC-ABS H diely (mriežky, zrkadlá, kryty rezervných pneumatík a kľučky dverí) a pokovované K diely (puzdra na svetlá).
• Vrátane strešného nosiča z ABS plastu.
• Podvozok CC-02 má rebríkový rám, ktorý bol inšpirovaný vozidlami plnej veľkosti, poskytuje tuhosť aj chladný štýl a umožňuje stabilný výkon aj na zložitých kamenistých a prašných cestách.
• 12-lúčové čierne kolesá (šírka: 26 mm, offset: +6) sú spárované s polopneumatickými gumenými pneumatikami.
• Vrátane motora typu 540 a ESC.
• Vyžaduje: 2-kanálové rádio, servoriadenie, 7,2 V batériu s kompatibilnou nabíjačkou a polykarbonátovú farbu Tamiya PS