AMEWI Hydraulický celokovový bager G308H 1:13,5 , RTR, biely


Cena
8 599,90 €

Výrobca
AMEWI NEMECKO

Kód produktu
22531

Na centrálnom sklade
ks

Vynikajúce celokovové pásové rýpadlo, ktoré je ponúkané ako model RTR a exkluzívna edícia Amewi v doposiaľ nepoznanej kvalite v obrovskej mierke 1:13,5 (merané) a hmotnosti 30,8 kg. Táto replika 70t rýpadla v super mierke nie je v žiadnom prípade nižšia ako originál – všetky funkcie, všetky prídavné zariadenia a dokonca aj predĺženie kokpitu sú až do najmenších detailov založené na jeho veľkom bratovi. V kokpite Scale je dokonca LCD displej, ktorý zobrazuje telemetrické údaje v reálnom čase, ako je stav batérie, teplota, doba chodu a aktuálny pracovný tlak. V závislosti od pracovných podmienok je tento tlak až 33 barov. Celý hydraulický okruh bol vo výrobnom závode testovaný na tesnosť pri tlaku cca 60 bar.

Je dodávaný s kvalitným 2,4GHz vysielačom (18 kanálov), má Hallove senzory, telemetriu, dotykový displej a originálne euro ovládanie, t.j. páky vysielača sú priradené ako na skutočnom bagri. Všetky funkcie ako osvetlenie, zvuk, jazdné vlastnosti - v našej edícii Amewi sa ovládajú pomocou dvoch bočných ovládacích pák na vysielači - a rýchlospojku pre pracovné vybavenie možno pohodlne ovládať aj pomocou spínačov a páčok z vysielača.

G308H je vyrobený z celokovu a váži 30,8 kg pripravený na jazdu. Sila výložníka je okolo 30kg a objem masívnej lopaty je okolo 1,3l. Ak chcete presúvať veľa materiálu, nájdete tu skutočnú radosť. Podpery vrátane lopaty sa dajú posunúť asi o 0,5 m. Všetky funkcie sa dajú ovládať veľmi citlivo a sprostredkúvajú veľmi príjemný „pocit z práce“. Pohon rýpadla je vybavený kvalitným bezkomutátorovým motorom a umožňuje realistické jazdné podmienky vrátane zvuku verného originálu, ako je hluk reťaze, hydraulický zvuk (pracovný hluk) a zvuk motora. Otočný veniec modelu a modulárny systém hydraulického okruhu poháňajú aj kvalitné bezkomutátorové motory. Celá hydraulická jednotka je vybavená vysoko presnými servami, ktoré riadia prietok ventilov. Celý hydraulický systém je podporovaný CNC opracovaným hliníkovým chladičom a veľmi kvalitným olejovým filtrom, ktorý udržuje hydraulický olej čistý a má správnu teplotu. Hladkému a jedinečnému zážitku z jazdy tak už nič nestojí v ceste. Dostatočný čas jazdy a prevádzky zabezpečuje aj dodávaná Li-Ion batéria 3S 11,1V 15 000mAh.

Konštrukcia modelu s ľahko prístupnou hlavnou elektronikou umožňuje inštaláciu voliteľného dymového modulu pod zadný kryt - na to je už štandardne nainštalovaný príslušný výfuk. Okrem toho sú na prednom výložníku modelu umiestnené ďalšie dva hydraulické okruhy, aby bolo možné priamo pripojiť voliteľné pracovné vybavenie, ako sú hydraulické nožnice a podobne.

Náš sľub Amewi:
Každý model z tejto série, ktorý opustí náš sklad, je skontrolovaný technikom na poškodenie, kompletný rozsah dodávky a bezchybnú funkčnosť. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že každý z týchto kvalitných top modelov odchádza z našej spoločnosti v 100% stave.

Vlastnosti:
Veľmi detailný model v mierke 1:13,5 (merané)
Európske hydraulické čerpadlo s bezkomutátorovým motorom (bezúdržbový motor)
CNC obrábaný hliníkový chladič oleja
Bezúdržbový bezkomutátorový pohon pre reťaze a otočný krúžok
Kvalitné celokovové šasi s ochranou proti preťaženiu
Voľne prístupná elektronika a držiak pre voliteľný dymový modul
Aktívny ochranný kryt pre hnacie valce z kovu
Veľmi podrobný kokpit vrátane LCD displeja s telemetrickými údajmi v reálnom čase pre stav batérie, teplotu, dobu chodu a pracovný tlak
Kvalitný vysielač FlySky Paladin LITE s dotykovým displejom, integrovanou batériou, Hallovými senzormi a telemetriou v reálnom čase
Vysoko kvalitná súprava náradia
Vrátane 500 ml hydraulického oleja #46 a injekčnej striekačky na plnenie
kovové rúrky na ropu
Bezuhlíkové motory pre všetky dôležité časti (pohon, otočný krúžok, hydraulický systém atď.)
Kompletné LED osvetlenie je možné spínať cez vysielač
Systém rýchlej výmeny náradia (prepínateľný cez vysielač)
2 prídavné hydraulické okruhy na prvom ramene pre ďalšie voliteľné pracovné vybavenie (nožnice, 2 priestorová lopata atď.)
Masívny podvozok s automatickým napínaním reťaze (terénna ochrana, reťaz v prípade preťaženia preskočí a odľahčí tak prevody aj samotnú reťaz)

Technické špecifikácie:
Hmotnosť modelu pripraveného na jazdu: 30,8 kg
Šírka nadstavby: 240mm
Šírka nadstavby s lávkou: 295 mm
Výška nad nadstavbou: 255 mm
Výška nad kabínou: 281 mm
Svetlá výška záťaže: 112 mm
Dĺžka chvosta: 315 mm
Rázvor: 350 mm
Dĺžka podvozku: 730 mm
Svetlá výška podvozku: 50 mm
Výška reťaze: 105 mm
Šírka stopy: 178 mm
Šírka spodnej dosky: 152 mm
Šírka cez koľajnice: 289 mm
Šírka prevýšenia: 312 mm
Výška ramena: 340 mm
Dĺžka pri zemi: 450 mm
Celková dĺžka: 947 mm
Celková dĺžka s vysunutými podperami: 1250 mm
Lyžica: objem 1,3l
Batéria: Li-Ion, 11,1 V, 15 000 mAh
Nabíjačka: 3S 100-240V AC 50/60Hz 12,6V
Hydraulický olej: #46
Vysielač: Paladin LITE 2,4 GHz 18 kanálový dotykový displej
Sada nástrčných kľúčov: 1,5/2,0/2,5/3,0 mm

Rozsah doručenia:
Bager G308H 1:13,5 v ušľachtilej krabici z pravého dreva
hliníkové doplnky
Diaľkové ovládanie FlySky Paladin LITE vrátane 4300mAh Li-Ion batérie
Li-Ion batéria 3S 15 000mAh pre model
Li-ion nabíjačka
hydraulický olej
Injekcia
Vysoko kvalitná súprava náradia
Návod na obsluhu DE/EN
Skúšobný certifikát od Amewi