AMEWI AMXROCK CABALLO (Bronco) 4WD 1:10 RTR - Farba: Čierna


Cena
469 €

Výrobca
AMEWI NEMECKO

Kód produktu
22670

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Čierna
Čierna
Šedá
Šedá
Zelená
Zelená
Červená
Červená
Strieborná
Strieborná

Skladom na predajni
ks

Na základe obľúbeného podvozku Crosstrail CT10 predstavujeme ďalšiu novinku na crawler podvozku: naše Caballo v mierke 1:10, ktoré pripomína súčasné SUV. Dodatočné optimalizácie boli vykonané v ovládaní: napríklad lanový navijak je teraz možné citlivo ovládať v oboch smeroch prostredníctvom vysielača. Novinkou je aj vypínateľný svetelný modul, ktorý je možné zapínať a vypínať pomocou tlačidla na diaľkovom ovládači.

Pre o niečo rýchlejšiu jazdu sme pásový motor 45T nahradili motorom 35T, aby sme zvýšili maximálnu rýchlosť na druhom prevodovom stupni bez ovplyvnenia schopnosti plazenia. Motor je stále ovládaný obľúbeným brushed ovládačom Hobbywing WP-1060 s horským zlomom, ktorý sa dá regulovať mimoriadne citlivo.

Diaľkové ovládanie bolo nielen vizuálne prepracované, ale má aj nové funkcie. Lankový navijak sme integrovali pod karosériu tak, aby nebol ovplyvnený vzhľad modelu.

So špeciálne vyvinutými tlmičmi sa crawler bez námahy kĺže cez akúkoľvek prekážku – či už je to kamenistý terén, hrboľaté cesty alebo piesočné kopce. Portálové nápravy s kovovými prevodmi a hnacími hriadeľmi CVD poskytujú zvýšenú svetlú výšku, zatiaľ čo 2-stupňová prevodovka a jednotlivé uzávierky diferenciálu zaisťujú optimálny výkon pri stúpaní. Uzavretá skrinka prijímača chráni pred vodou a nečistotami, takže s Caballom môžete bez obáv jazdiť cez kaluže a blato.

Vozidlo je dostupné vo verzii ARTR (takmer pripravené na spustenie) a dodáva sa spolu s moderným 2,4 GHz, 6-kanálovým diaľkovým ovládačom. Veľký priestor na batérie ponúka možnosť použitia batérií s kapacitou 6000-7000mAh, aby bola zábava v teréne flexibilná podľa vašich preferencií. Batériu je možné vybrať medzi Ni-MH alebo Li-Po batériami, pričom nastavenie sa vykoná na ovládači výmenou prepojky (malá čierna vonkajšia zástrčka).

Portálové nápravy s namazanými kovovými prevodmi a hnacími hriadeľmi CVD: Pre väčšiu svetlú výšku a väčší vývoj sily na kolesách sa výrazne zlepšujú terénne vlastnosti vozidla a zvyšuje sa odolnosť komponentov pohonu (menšie opotrebovanie, lepšia životnosť )
2-rýchlostná prevodovka a jednotlivé uzávierky diferenciálov inštalované vo vozidle: Obe funkcie je možné ovládať samostatne z vysielača, terénne schopnosti a výkon modelu sú výrazne zvýšené, takže je možné jazdiť aj vo veľmi nerovnom teréne. Stúpacie vlastnosti sú tiež výrazne vylepšené s uzamknutými diferenciálmi a na prvom prevodovom stupni
Funkčný navijak s vysokým krútiacim momentom, ktorý možno ovládať z vysielača: inštaluje sa pod karosériu modelu na zvládnutie aj náročných stúpaní alebo na oslobodenie iných vozidiel od nepriaznivých situácií, ako je blato a pod.

Ďalšie vlastnosti:
LED osvetlenie vpredu/vzadu vrátane smeroviek v zrkadlách, brzdových svetiel, cúvacích svetiel a strešných svetiel, funkčné a prepínateľné cez vysielač
Kapota so sklápacím mechanizmom a prídavnými karosériami vpredu, vhodná na zabránenie neúmyselnému otvoreniu karosérie, napríklad pri nehodách v strmom teréne
Mnoho doplnkových dielov Scale, ako sú kľučky dverí, strešné nosiče, vonkajšie spätné zrkadlá a interiér, je plne nainštalovaných
Ťažné háky a závesy, ako aj rezervné koleso plnej veľkosti sú už pripevnené k rámu a karosérii
Pevný rám vyrobený z nástrojového hliníka
Kovové diferenciály
Hnacie hriadele ako teleskopické hriadele pre neobmedzenú voľnosť pohybu a stály pohon vo všetkých oblastiach plazenia (zablokovanie náprav v nezjazdnom teréne)
Veľký priestor na batérie vrátane poistky, takže je možné použiť veľké batérie s napr.

Technické dáta:
Mierka: 1:10
Dĺžka: 568 mm
Šírka: 250 mm
Výška: 255 mm
Hmotnosť: 3397 g bez batérie
Rázvor: 313 mm
Predná šírka rozchodu: 202 mm
Rozchod vzadu: 202 mm
Svetlá výška: 55 mm
Predné kolieska: vonkajší priemer/šírka 118/45 mm
Zadné kolesá: vonkajší priemer/šírka 118/45 mm
Priemer ráfika: 51 mm
Prevodovka: 2-rýchlostná kovová prevodovka
1. prevodový pomer: 25,85:1
2. prevodový pomer: 64,6:1
Predné tlmiče: 90 mm hliníkové tlmiče tlaku oleja s ryhovanými skrutkami
Zadný tlmič: 90 mm hliníkový tlmič tlaku oleja s ryhovanými skrutkami
Brzda: Elektronická, Mountain Break (Poznámka: Ak chcete aktivovať Mountain Break, musíte odstrániť zadný mostík na ESC)
ESC: Hobbywing WP1060 60A kartáčovaný
Motor: 540 uhlíkovy 35T CRAWLER MOTOR
Systém pohonu: Kardan
Posilňovač riadenia: Štandardné MG 25 kg
Hlavný materiál: plast
Rozmery priehradky na batérie: 160x45x25mm
Doba jazdy: V závislosti od zvolenej kapacity batérie až 120 minút
Maximálna rýchlosť: približne 15 km/h na druhý prevodový stupeň
Diaľkové ovládanie: 6 kanálov, 2,4 GHz
Dosah: cca 100 metrov

Rozsah doručenia:
Model
Diaľkové ovládanie
rôzne doplnky
Návod DE/EN

Požadované príslušenstvo:
4x AAA mikro batérie do diaľkového ovládača
Batéria NiMh 7,2 V alebo LiPo 7,4 V, odporúčaná z 3000 mAh pripojenia Deans
Vhodná nabíjačka batérií